Reference

Co prožijeme a čeho jsme součástí na seminářích,

se slovy nedá vyjádřit, avšak sdílím alespoň střípek 

z toho, kdo našel nějaká slova...


Milovaná Hanko, chtěla bych Ti ještě jednou touto cestou poděkovat za ten nejúžasnější, nejhlubší a nejkrásnější seminář, který jsem kdy prožila, a že jich už v mém věku bylo... Po Tvém semináři se cítím jako znovuzrozená, vibračně mnohem výš, velice zklidněná a sladěnější sama se sebou i se Zdrojem. Děkuji za Tvou čistotu, lásku, nádherný vnitřní svět, napojení, umění předávat vše, co Ti přichází a především za to, že své poslání šíříš dál... Moc si toho vážím, že jsem mohla být mezi všemi těmi, kteří mohli okusit Tvým prostřednictvím NEBE na ZEMI... Míla.


Byl to nezapomenutelný prožitek a je mi velkou ctí, že jsem mohla být součástí takové akce. Bylo to nádherné, léčilo se jak na osobní, tak i na rodové úrovni, ale zároveň to přesahovalo daleko, daleko nad to. Hani, jsem ti nesmírně vděčná, že si seminář zorganizovala a vedla tak láskyplným způsobem, tolik toho mi to dalo a pořád dává, vidím vztah sama se sebou a vztah s mým mužem úplně jinak, dívám se na to novýma očima. Jseš nádherná bytost a jsem moc ráda, že jsem tě poznala. Martina M.


Milá Haničko, až teď jsem si uvědomila, proč jsem v portále zažila tak silné emoce. Bylo to tím, že jsem díky obrovské milující podpoře, dokázala odevzdat vše a to včetně mých zranění. Tím jsem se mohla zažít ve své síle a kráse, což bylo pro mne tak ohromující. Sahhu - Arah, jsem Ti vděčná, že jsem toto mohla zažít!  Štěpánka


Jsem velmi vděčný, že mě má cesta přivedla k tobě. Znamenalo to pro mě nový posun tím správným směrem, což se mi potvrdilo již po 1.semináři na Aktivaci multidimenzionálního vědomí z 11.11. Tvoje semináře jsou silné a účinné, jdou do hloubky a jsou také cílené pro konkrétní období a jejich energie. Děkuji, že neseš tento velký dar ze srdce pomáhat nejen lidem, ale i Matce Zemi a tím i vesmíru. Světlo a lásku . Miroslav


Opakovaně sem dříve podstupovala různá léčení a očisty, ale nedařilo se mi zbavit těch věcí, které odešly u Tebe, rodové těžké věci sahající do hluboké minulosti... Sešel se výborný kruh, kde sem cítila, jak si vzájemně pomáháme a podporujeme se v tomto čištění. Každý problém, či temnota, která se mi tam v průběhu práce vynořila, ty jsi na ní hned reagovala. Říkala jsi "hned a okamžitě" nahlas ta stejná pojmenování těch věcí, která mi vyvstala zrovna v mysli. Bylo to excelentní!

Učím se pracovat s Akášou, a než do ní vstupuji, čistím se a napojuji na světlo, které mě léčí. Naladí mě na naprostý KLID a MÍR, a já sem to považovala za BLAHO zážitek, takový pocit, v kterém bych si přála být pořád. Ale když jsem u Tebe zažila to propojení s Matkou Zemí a Vesmírem současně, když jsem se dostala do stavu té naprosté harmonie a splynutí!!!

TEDY TO BYLO NAPROSTO BOŽSKÉ! Nazvala bych to VESMÍRNÝM ORGASMEM!  Andrea


Milá naše Haninko, já nemám slov po včerejšku. Dělo se toho tolik už od rána....Ufff Moc velký dík za všechno, co jsi pro nás včera udělala - takový zážitek jsem ještě neměla, budu ho mít v sobě pořád. Věřím, že jsem se opravdu zbavila velkého balastu a posun bude následovat. Chtěla bych Ti tolik toho říci, ale cítím, že ty víš....:-) Cítím Vděčnost, Lásku, Důvěru a Sílu. 

Život je tak nádherný, když má vyšší smyl a není to jen o chození do práce a denních povinnostech. Cítím se šťastná. Mám tě moc ráda, jsem vděčná, že" jsem si tě mohla objevit". Jana