Událost: Brána 11-11, Bratislava

30.09.2019

Pojďme v těchto silných energiích společně prožít transformační večer, který je propojený s portálovou bránou 11-11 kde navýšíme své vibrace a můžeme zažít vědomý kvantový skok.

Naladíme se na naši práci koncertem Křišťálových mís, kterou nás povede Veronika Akia Košková, Průvodkyně Vibrací a Zvukem, jenž v jejím krásném podání vytváří Zvukové vibrační hologramy, které harmonicky uvolní napětí, rozvibrují a připraví na ukotvení nových kódů brány 11-11 naše fyzické tělo a každou buňku a opět se tak naladíme na vysoké frekvence naší Božské podstaty.

Hana Sahhu-Arah a Romana Dios Hudecová vás poté provedou aktivační Meditací, kde se ukotvíme ve svém srdci a ve svém středu, propojíme se s matkou Zemí a také Zdrojem - Vesmírem, zarovnáme se do Božské osy a staneme se kanálem - portálem světla, skrz který mohou proudit léčivé energie, nové informace a kódy, které pak skrze ukotvenou bránu 11-11 budeme stahovat a ukotvovat do našich polí, abychom vykonali změny, které nás čekají, byli ve své síle, důvěřovali Proudu Života a stáhli si nové informace a plány naší duše.

To vše necháme proudit také do matky Země, aby se tyto aktivační energie ukotvily i v Bratislavě a dále se šířili celou Slovenskou republikou, která to tolik potřebuje. Brána 11-11 bude ukotvována i v Praze, a tak dochází opět k Česko-Slovenské spolupráci.

Součástí večera bude i Portál brány 11 - 11 který bude vytvořen krystaly na pomoc a podporu a ukotvení těchto energií a jejich projevení v krystalické mřížce Země.

Datum: 11. 11. 2019 od 17:00 do cca 20:00

Místo: Bratislava (adresa bude upřesněna po vaší rezervaci emailem)