SÍŇ SÍRIA

25.06.2023

OTEVŘEN DRUHÝ TERMÍN : 31.8. - 3.9.

Aktivační a přeprogramovací seminář

Informace k semináři přišly od průvodců velmi konkrétní. Seminář byl stáhnut především pro náš Posun a doslova odstranění všech vlivů, které nám brání prožít skutečné prozření a energetické osvobození...

Možná intenzivně pracuješ na tom, aby ses posunul/a dál. Nejen ve tvé cestě, ale také energeticky. Pořád však určitým lidem jako by nešlo projít membránou, stále jako by něco bylo v poli a bránilo proniknout za závoje iluzí a energií, kterými bychom mohli už nyní disponovat

Jak to popsali sami Sírianci, tento seminář je velkou přípravou pro kosmický Záblesk a je důležitou součástí pro ty, kteří cítí, že jsou na něco připravováni a budou zde jasně vysláni…už teď je jasné a připravené, jaká skupina se zde sejde.

Seminář bude velmi intenzitní nejen pro fyzická těla. Bude probíhat překódovaní našich programovacích center propojených s matrixem na Zemi, odstranění implantátů a pečetí z našich polí, i polí budoucnosti. 

Dále pomocí zásahu Sírianců budou probíhat energetické operace a práce s astrálními parazity…to vše ve fyzické, ale také astrální sféře a mnoho dalšího, co bude potřeba doslova vyjmout z našich polí, aby následně mohlo dojít k předání a vlití čisté tekuté plazmatické energie do našich těl a k aktivaci buněčného Jádra. Dojde k zaktivování spínačů v našem těle, které jsou propojené s prozřením a probuzením.

Už je pro nás připravená a nachystaná síň Síria, kde se věci budou dít.

Díky intenzitě a energii semináře budeme účastníky na tento seminář vybírat.

Kdo projde tímto seminářem má přednostní právo se hlásit na navazující seminář Modrý paprsek, (kde je datum posunuté) datum 2.10. - 5.10. a aktivační seminář (ještě bez názvu) přes portálový den 11.11. (9.-12.11.2023)

Seminářem tě provede Hana Sahhu-Arah a Martina Zita Nahia

Datum: 20. – 23. 7. 2023 (3 noci)

Místo semináře: Statek Anglická sezéna, Hobšovice

Strava: plná penze (snídaně, obědy, večeře – vegan + vejce)

Příspěvek za seminář: 7 700 kč nebo 325 Eur

Záloha za seminář je 2.700 korun / 125 Euro – zbytek částky se doplácí hotově na semináři.

Ubytování: na postelích s povlečením (nepotřebuješ spacák, ani nic dalšího)

REZERVACE

seminare@sahhu-arah.cz

Začínáme ve čtvrtek 20. 7. v podvečer a kruh ukončíme nedělním obědem.

Více informací v případě výběru dostaneš do mailu.

Těšíme se Sahhu-Arah a Zita Nahia