Seminář: Znovuzrození síly Vědomí

01.11.2018


Transformační seminář bude věnovaný odstraňování a čištění veškerých bloků, strachů a vzorců, které už nepotřebujeme. Zaměříme se jak na karmické události, které vznikly na Zemi, tak na ty Galaktické. Projdeme čištěním partnerských vztahů a dořešíme si tyto energie, které nás můžou různými spojeními doteď provázet. Zaměříme se na bloky ve finanční oblasti a celkově naší hojnosti, jestli máme vše, co potřebujeme k tomu, abychom mohli být svobodní. Pustíme a odevzdáme strach z vyjádření vlastní Pravdy, z Projevení Sebe-Sama, příjetí našeho životního poslání a především strach z vlastní síly.

Navnímáme si, jaké jsou naše osobní dary a jak je co nejlépe rozvinout
a naučit se s nimi pracovat. Pro mnohé na semináři přijde potřebná aktivace, aby už konečně sami začali vykonávat své poslání, které mají předávat a pomáhat tak druhým lidem. Pocítíme zdroj naší síly a zaměříme se na aktivaci a její Vědomé užívání. Naučíme se Spojovat se svými Vyššími Já a svou Nadduší, Zdroj nás samých. 

Na semináři Znovuzrození Síly Vědomí budeme pracovat se Zdrojovými krystalovými portály a našimi osobními krystaly, které nám budou pomáhat při této důležité práci, očistě a aktivaci. Součástí semináře bude i práce s Plazmatickou vodou, která nese kódy aktivace naší buněčné paměti.

Cítíš, že máš být součástí tohoto semináře v tento čas? Je také tvým Cílem stát se Aktivním tvůrcem života a Znovuzrodit sílu tvého Vědomí?


Datum: 1. - 2. 12. 2018 od soboty 10:00 do neděle 18:00
Místo semináře: Vila Sklenářka, Stoletá vila postavená uprostřed lesů v povodí Tiché a Divoké Orlice a harmonická kompozice staletých stromů, kvetoucích luk a jezírka s přilehlými budovami poskytují ojedinělé zázemí pro osvěžení těla i duše.Kostelec na Orlicí