Seminář: Síla Zdrojového Vědomí

09.08.2019

Aktivační seminář - 21. - 23. 9. 2019 | Vila Sklenářka

Srdečně vás zvu na aktivační seminář Síla Zdrojového Vědomí a také společný Rituál Podzimní rovnodennosti, která je tentokrát v pondělí 23. 9. v 9:50 hodin.

Každý z nás si prošel kus cesty, absolvovali jsme mnoho čištění, aktivací, léčení a určitě i mnoho seminářů a nepočítaně hodin věnovaných našemu duchovnímu růstu.

Mnoho z nás již naplňuje své poslání a pracuje s ostatními lidmi. Cítíme, že se dostáváme do nové etapy, že práce, kterou vykonáváme se nyní vyvíjí novým směrem. Hledali jsme mnoho odpovědí na naše otázky u druhých, kteří nám na naší cestě velmi pomohli, avšak cítíme, že dnešní doba nás volá na to, abychom to všechno objevili a aktivovali v sobě. Že každý z nás se může napojit na svůj Zdroj a komunikovat, léčit, manifestovat nebo také přijímat zprávy a channelovat, že to není výsada jen určitých duchovních bytostí.

Naše Zdrojové Vědomí čeká na Uvědomění, Přijetí, Otevření se našim schopnostem a síle, kterou máme všichni k dispozici. Je na čase o sobě přestat pochybovat a v pokoře a úctě začít užívat dary, které máme k dispozici pro nejvyšší dobro všech a pro vzájemný Vzestup planety Země a Lidstva.


A NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

  • Kolektivně se naladíme na energie, programy, vzorce, které nám ještě brání v projevení naší síly, abychom je mohli přepsat, vyjmout a společně začít pracovat
  • Naučíme se určité techniky, které nám budou předány
  • Zaměříme se na aktuální dary, které neseme, rozšíříme své pole a vědomí, propojíme a nacítíme si náš vnitřní Zdroj, zarovnáme se do Božské Osy a propojíme se Zdrojem - Všeho, Co Jest
  • Součástí bude Zdrojový krystalový portál, do kterého budeme jednotlivě vstupovat a předávání kódů a klíčů krystalových Mistrů

Společně pak ukotvíme veškerou naši práci a nově příchozí energie Rituálem ve významný den Podzimní rovnodennosti.

To vše se bude dít na nádherném místě vily Sklenářky v Kostelci nad Orlicí.

Datum: 21. - 23. 9. 2019

Začínáme v sobotu v 10:00 a končíme po rituálu Rovnodennosti společným obědem.

Místo semináře: Vila Sklenářka, Kostelec nad Orlicí

Všichni jsme součástí Zdrojové energie, a tak můžeme vše, co cítíme a co si dokážeme představit a hlavně co si sami dovolíme.