Seminář: Re-Aktivace Světla

01.09.2021

Při pobytu ve tmě mi přišla informace uskutečnit Transformační seminář v propojení s rodinou Světla. Dostala jsem konkrétní informace pro to, co se na semináři má odehrát, stáhla jsem nejen postupy, i program a techniky toho, co se zde fyzicky má uskutečnit.

Průvodci mě celým procesem ve tmě provedli, seminář už jsem vlastně celý prošla a zažila, prý z důvodu, abych byla připravena na práci s vámi, neboť po tomto stáhnutí se mé tělo opět rekalibrovalo na další úroveň přijetí.

Vše se dostává do Zdrojového zarovnání, zarovnání do našeho osobního portálu, kde jsou všechny naše Vyšší Já. Kde sdílíme své schopnosti, informace a vše, co jsme napříč body ,,času,, obsáhli. Vše máme uložené v DNA paměti a můžeme si tyto schopnosti, Vědění stáhnout do fyzické úrovně.

Sejdou se Duše, kteří jsou na tuto světelnou práci připraveni.

Sejdou se Duše, jenž jsou na toto místo voláni a nebude jim nic stát v cestě, ač možná budou mít před seminářem zkoušky, aby stáli sami za sebou, ve své síle.

Sejdou se Duše, kteří jsou připraveni rekalibrovat svá fyzická těla a aktivovat těla jemnohmotné - světelné.

Sejdou se Duše, které jsou součástí Velkého Plánu pro udržování a navyšování vibrací Země. Rozpomenutí a Aktivaci svého multidimenzionálního Vědomí na Zemi...

Účastníky semináře jsem vedena vybírat. Nemají tedy místo jasné ti, kteří napíšou jako první, ale ti, kteří zde mají být...První výběr účastníků budu vybírat po lví bráně 9.8...odpovím všem, abyste věděli, že jsem dostala email.

Brány jsou otevřené, přichází celistvost našeho Já jsem ve hmotě na Zemi.

V chaosu se rodí Nový Sen, Vize, pro kterou si se Zrodil, pro kterou si připraven..

SEMINÁŘ byl pojmenovaný RE-AKTIVACE SVĚTLA neboť všechno, po čem toužíme, co cítíme v jiné úrovni máme vše k dispozici, nic od nás není oddělené proto RE- jako opětovná aktivace..

Tento seminář bude v napojení na Zdroj a v propojení s tím, čím JSME, vedeni spolu s rodinou Duše. Dojde k velkým a nádherným setkáním.

Vše bude v napojení na Zdroj a v přítomnosti vedené v souladu pro skupinu tak, jak bude přicházet. V důležité datum podzimní rovnodennosti, které připadá na 22. září 2021 v 21:20 branami sestoupí Velký Duch. Společně v kruhu utvoříme světelný otisk pro to, co naše osobní portály mohou stáhnout, skrze čistotu záměrů a našich propojených Srdcí.

Na to vše bylo vybráno nádherné, bezpečné místo, kterým je Kubasova Chalupa.

RE-AKTIVACE SVĚTLA

Datum: 21. - 24. 9. 2021

Místo semináře: Kubasova Chalupa, Sudislav nad Orlicí 11, 562 01

Strava: veganská plná penze (snídaně, obědy, večeře)

Příspěvek za seminář: 5 500 korun (v případě potřeby možnost rozložení částky, napiš)

Ubytování: v pokojích na postelích s povlečením

Začínáme v úterý 21. září od 18:00 večeří a již večerní energetickou prací, kruh ukončíme pátečním obědem v cca 14 hodin.

Více informací co s sebou, co před seminářem apod. pak dostaneš v případě výběru do soukromého emailu.

Těším se na společnou práci s vámi.

S láskou a vděčností Hanka Sahhu-Arah