DIAMANT: aktivační seminář 13.-15.5.

11.04.2022

staň se zářivým diamantem

Tak čistě a velmi jasně přišel název nového aktivačního - transformačního semináře s Hanou Sahhu-Arah a Veronikou Akia Saura.

Diamantové paprsky Vědomí spolu s hologramy zvuku a Zdrojovými Matricemi křišťálových mís budou provázet celý tento seminář.

Diamantové klíče a kódy, které nám předávají pochopení k vlastní síle, zářivosti a světelnosti... Budou hodně působit na staré struktury, staré vzorce a spoje ve světelném mozku, které nás stále mohou ovlivňovat starých způsobem.

Je důležité, aby toto diamantové Vědomí přijala každá naše část, každá naše buňka, světelný mozek, aby celý náš fyzický otisk (vyzařování vnitřního světla) byl v souladu s tímto Novým Vědomím. Až jej skutečně přijmeme, propojíme se, vstoupíme do této síly a vyzáříme se jako Diamant skrze celou Zemi a Vesmír, kde již nepochybujeme... kde J S M E

Jedná se o energetickou aktivační práci, působící hodně na naše fyzická těla, a tak je tento seminář pro ty, kdo pocítí volání být v tomto kruhu, komu se bude zjevovat diamant. Tento seminář je především pro ty, kteří mají alespoň z většiny aktivovaná krystalická těla, aby mohla projít hladce rekalibrace na těla diamantová ... proto budeme účastníky semináře vybírat.

To vše bude umocňováno, otevíráno a ukotvováno vibracemi a Hologramy zvuku předávané skrze posvátné krystalické nástroje.

Ty jsou pomocníkem pro ukotvení mohutných světelných vln a napomáhají propojení lidské uhlíkové podstaty s hvězdnou krystalickou / křemíkovou inteligencí. Pomáhají v narovnání posvátné geometrie těla, aktivaci světelného těla, světelného mozku a zdrojových matric DNA.

Na to vše bylo vybráno nádherné a silové místo - Lesná Zahrada, která je místem s Dvojkupolí, která je v Evropě unikání. Pro naši práci je určena dvanáctimetrová kruhová místnost na vrchu kupole, která byla vybrána jako ten správný zemsko-hvězdný prostor pro naši aktivační a ukotvující práci.

DIAMANT : Aktivačně transformační seminář

Datum: 13. - 15. 05. 2022

Místo semináře: Lesná zahrada

Hrubý Šúr, Slovensko, 903 01 (najdete na google mapách)

Strava: veganská plná penze s vejci (snídaně, oběd, večeře)

Příspěvek za seminář: 6 600 kč nebo 270 Eur.

Záloha za seminář je2.600 korun / 120 Euro - zbytek částky se doplácí hotově na semináři.

Ubytování: v pokojích na postelích s povlečením (nepotřebuješ spacák, ani nic dalšího)

REZERVACE

Češi a platby v CZK pište na: info@hvezdneduse.cz

Slováci a platby v EUR piště na: veroniq44@icloud.com


Začínáme v pátek 13.5. obědem, kruh ukončíme nedělním obědem.

Více informací, co s sebou, co před seminářem apod. pak dostaneš v případě výběru do soukromého emailu.

Těšíme se Sahhu-Arah a Veronika Akia