Seminář: Aktivace Světelné DNA

11.10.2021

Práce s hologramy zvuku a Zdrojovými Matricemi, s Hanou Sahhu-Arah a Veronikou Akia Saura.

Drazí, čeká nás velmi silná a nádherná práce, která bude provázena napojováním a aktivováním světelných vláken DNA ,ve kterých je ukrytá veškerá paměť od počátku Zrození naší Duše. Vše je k dispozici právě nyní, budeme pracovat pomocní zdrojových matric a za pomocí různých technik, jenž nám budou v přítomnosti předány. To vše se bude aktivovat a ukotvovat pomocí krystalických hologramových zvuků vedených Akiou.

Žijeme v nekonečném oceánu vibrací. Všechno, co existuje na tomto světě, i to, co je očím neviditelné, neustále vibruje.

Hologramy zvuku předávané skrze posvátné krystalické nástroje jsou pomocníkem pro ukotvení mohutných světelných vln a napomáhají propojení lidské uhlíkové podstaty s hvězdnou krystalickou / křemíkovou inteligencí. Pomáhají v narovnání posvátné geometrie těla, aktivaci světelného těla, světelného mozku a zdrojových matric DNA.

Půjde o světelnou práci, která bude velmi působit na naše fyzická těla. Bude to intenzivních 5 dní a 4 noci, které mohou přinést mnoho změn.

Ať se hlásí ten, kdo je připraven na tuto práci. Kdo už nyní cítí světlo Kruhu a významný PORTÁLOVÝ DEN 11 - 11 kdy sestupují ve větší míře na fyzickou úroveň kódy Galaktického Vědomí. Kde v tento den můžeme se více otevřít a dotknout našeho Multidimenzionálního Vědomí, propojit se s naší zdrojovou esencí a vnímáním, s čím vším jsme ve Vesmíru, i na Zemi propojeni.

Jelikož se jedná o energetickou práci, která bude silně rekalibrovat naše těla, budeme vybírat účastníky, kteří zde mají být pro nejvyšší dobro celé skupiny a dané práce. Děkujeme.

Z posvátných nástrojů se můžete těšit na Krystalové mísy, krystalové kalichy, krystalovou pyramidu, krystalovou harfu a také ladičku. Zvukové hologramy bude provázet také Wind gong, Ocean drum, dašťová palice a koshi 4 elementy.


AKTIVACE SVĚTELNÉ DNA: Matrice Zdroje - Hologramy Zvuku

Datum: 10. - 14. 11. 2021 / 4 noci

Místo semináře: Kubasova Chalupa, Sudislav nad Orlicí 11, 562 01

Strava: veganská plná penze (snídaně, obědy, večeře)

Příspěvek za seminář: 6 600 korun (v případě potřeby možnost rozložení částky, napiš) Záloha za seminář je platba 3.000 korun, zbytek částky se doplácí hotově na místě.

Ubytování: v pokojích na postelích s povlečením

Začínáme ve středu 10. 11. od 18:00 večeří a již večerní energetickou prací, kruh ukončíme nedělním obědem v cca v 13 - 14 hodin.

Více informací, co s sebou, co před seminářem apod. pak dostaneš v případě výběru do soukromého emailu.

Vybírat účastníky semináře budeme od 15.10.