Sahhu-Arah na Healing festival Brno

30.06.2019

Zveme vás ve čtvrtek 8.8. od 20.20 hodin na ceremonii UKOTVENÍ LVÍ BRÁNY, kterou povede Hana Sahhu-arah Možnost vstupu i pokud nemáte lístek na Healing Festival 

Tento den vrcholí příliv energií z kosmu a je nejpříhodnější čas pro očistu a odplavení všeho, co už nepotřebujeme, co nás tíží a také nastolení našich záměrů, protože i ty budou v tento den podpořeny!

Lví brána přináší obrovskou sílu, Vlnu Světla, kterou my nyní můžeme uchopit a která nese informace Zhmotňování, Přeměny, Síly a Tvoření.

Dostáváme se do nových energií a na nová místa, do nových vztahů, kde můžeme naplnit naše Sny a naši Cestu. Načerpejme v toto posvátné datum Nové Energie a neomezenou sílu, kterou v sobě máme a udělejme s hrdostí lva vědomě kvantový skok kupředu. Naše projekty, záměry i osobní místa, kde cítíme prostor pro růst nebo změnu - to vše můžeme v tento den společně posílit a uvést více do souladu s proudem života, který v současné době zesiluje.

Na ceremonii a zbytek čtvrtečního festivalového programu se můžeš přihlásit zde: https://www.smsticket.cz/vstupenky/16953-healing-festival
Samotná ceremonie začíná ve 20:20, dostavte se však již v 19:00 ať v klidu spočineme a naladíme se na místo i na sebe 🙂

Možnost přespání v areálu festivalu ve vlastním stanu 250,-/noc. Kde je k dispozici Voda, sprchy a toalety.

Příspěvěk: 222,-

S sebou pokud máte osobní Krystal.

Více o Healing Festivalu, který se koná v Brně, najdete na www.healingfestival.eu