Pobyt: Božská kréta 2019

11.03.2019

Kréta - ostrov Bohyní i Bohů, rodiště samotného Boha Dia. Snoubí se zde bohatá historie s přenádhernou přírodou. Sluncem zalitý kraj, hory střídající průzračná moře, jeskyně, nádherné pláže, přátelští a pohostinní Řekové, co víc si přát?

Budeme si každou buňkou našeho těla užívat tento ostrov, načerpávat zde energie a svoji sílu. Budeme zde také tvořit, navštívíme silná energetická a posvátná místa slunného ostrova.

Čeká na nás luxusní vila, která bude pouze pro nás a leží přímo u moře, můžeme se koupat jak v ranních hodinách při východu Slunce, který uvidíme přímo z vily, tak i v půlnočním moři plném hvězd.

Budeme společně sdílet, spolutvořit v sesterství, načerpávat nádherné energie Slunce a moře. Odpočineme si, spojíme se samy se sebou, s energiemi Bohyní, budeme přijímat zpět svou sílu.

Čeká nás mnoho krásné společné práce a rituálů, jako třeba Rituál přijetí Bohyně, Propojení se Sluncem nebo Očistný Rituál Vody.

Nenecháme si ujít ani významný Heraklion, ve starověku přístav královského města Knossos, plný obchůdků a krásných trhů.

Navštívíme posvátná místa Kréty jako jsou jeskyně Agia Paraskevi (Skotino), která má 4 patra a v minulosti byla kultovním místem.

Dalším významým místem, jež navštívíme, je Svatyně IDA - rodiště Boha Dia.

Intuitivním tancem budeme tančit s Bohyněmi i Bohy ostrova a plně projevíme svou krásu, vášeň i nespoutanost, své ženství v plné síle.

Navštívíme také některé z nejkrásnějších pláží ostrova.

Cítíme, že program jako takový má být otevřený podle skupiny a toho, co nám připraví tento nádherný ostrov a také to, jak se budeme cítit. Vše necháme plynout.

Datum: 1. - 7. června 2019

Co vše je v ceně: luxusní soukromá vila přímo u pláže, přímý zpáteční let z Prahy, navíc s kufrem + 23 kilo, doprava z letiště na vilu, půjčená auta, kterými navštívíme důležitá místa na Krétě, vegetarian/vegan polopenze (snídaně a večeře), rituály a program, který vás čeká.

Součástí skupiny bude pouze 13 žen, své místo si rezervuj

Hana Sahhu-Arah a Iva Laola Vlčková