Novoroční křišťálový seminář Praha

20.12.2018

Novoroční Křišťálový Rituál, který se koná na první Novoluní v tomto roce. Můžete se těšit na koncert křišťálových mís, meditaci a také Krystalový portál roku 2019.

Společně si v meditaci uvědomíme, co nám rok 2018 přinesl, jaké změny jsme prošli, jaké nové cesty se nám otevřeli a jaké dary nám v byly dány, s vděčností poděkujeme za vše, co se jsme prožili a naladíme se a přivítáme novou energii, která s rokem 2019 přichází.

Nový rok - nové začátky a také s energií prvního Novoluní v roce 2019, přímo na Štěpána, jehož jméno znamená ten, kdo nese poklad. Jste si už vědomi svých darů? Jste otevřeni přijmout a aktivovat v sobě vše, co k vám přichází? Žít život tvůrce reality?

Součástí rituálu bude koncert na nádherné křišťálové mísy, které hrají v tóninách jak hlubokých, tak i nebeských. Každá buňka se vibracemi rozechvěje tou správnou vibrací a začne se probouzet. Mísy léčí a otvírají nové cesty, výzvy, pomohou nám naladit se na naši duši a podívat se do hlubin našeho srdce, naší podstaty.

Darem nám bude i Aktivovaný Krystalový portál s energiemi roku 2019, do kterého můžete vstoupit a procítit nebo si stáhnout nové energie, kódy, či informace, které k vám v krystalovém portálu přijdou.

Rituálem a meditací vás provede Hana Sahhu-arah
Koncertem na Křišťálové mísy Jiřina Solvana Vašinová

Datum: 6.1. 2019 od 18:00 do 20:00
Místo: Centrum Rybalka, Praha