IBIZA - transformační pobyt pro ženy

01.02.2018

Co nás společně čeká?

Navštívíme posvátná místa Ibizy, propojíme se s portálem Es Vedra, projedeme rituály vody a dalších živlů, zažijeme kakaovou ceremonii, intuitivní tanec, půjdeme na RISE UP na celosvětovou meditaci, budeme sdílet, budeme tvořit a spolupracovat, budeme načerpávat nádherné energie Ibizy, Slunce a moře. Odpočineme si, spojíme se sami se sebou a budeme si vědomé své síly a naší cesty.

Cítím, že věci mají být otevřené i dle skupiny a toho, co každá z nás nese za esenci a za dary. Chci, abychom působily jako vědomé ženy, jako jeden celek. Není to o tom, kdo tuto akci povede, ale je to celé o nás Společně, o vědomé spolupráci, podpoře, o sdílení a hluboké práci, která zde nastane...

Datum: 15. - 22. května 2018

Přesně v tomto datu je na Ibize spirituální setkání - festival RISE UP, kde přijíždějí šamani a učitelé z celého světa a předávají zde své rituály a moudrost, učení. Minulý rok mezi nimi byl mistr z Japonska, šamani z Mongolska, Ruska, Francouzka a další.

21.5. se pak společně na RISE UP se všemi šamany, učiteli a dalšími krásnými vědomými lidmi zúčastníme společné celosvětové meditace, která zde bude na Ibize probíhat.