Události


Rovnodennost a Slunovraty jsou pro nás důležité události v roce z galaktického hlediska, v tomto období dochází ke kosmickému Zarovnání, jsou otevřené dimenzionální brány, portály a v tyto dny máme jedinečnou možnost zažít opravdu Vědomý Posun, zvědomnění osobní síly a zároveň uvolnění veškerých lidských dluhů na Zemi.

Setkání v úzkém kruhu lidí, které zavolali růžovo-fialové energie, paprsky nebo propojení a předání Archeridan.

Lví brána vrcholí 8.8., kdy je nejvíce aktivní portál pro příchod obrovské vlny Světla, která nese nové kódy a informace pro náš Vzestup, opětovné zarovnání do Božské Galaktické osy. A tak vás zvu na společné Tvoření a Práci v úzkém kruhu v Libočanech, kde je aktivovaný krystalový galaktický Vortál.

Brány jsou otevřené, již nic není jako dřív. Vše se dostává do své zdrojové podoby, částečky jenž nám chyběly k naší celistvosti se propojují ve hmotě.

Pojďme v těchto silných energiích společně prožít transformační večer, který je propojený s portálovou bránou 11-11 kde navýšíme své vibrace a můžeme zažít vědomý kvantový skok.

Zveme vás ve čtvrtek 8.8. od 20.20 hodin na ceremonii UKOTVENÍ LVÍ BRÁNY, kterou povede Hana Sahhu-arah Možnost vstupu i pokud nemáte lístek na Healing Festival

Na semináři se propojíme v lásce a upřímným a vzájemným sdílením se zaměříme na témata, která vyvstanou a budeme je společně svým záměrem měnit a léčit v sobě, nejen svých lůnech, ale i v celé naší buněčné paměti, kde se to vše vyzáří do našeho osobního pole, a tak každá žena, která poté s námi bude v přítomnosti, můžete předat....

Sdečně vás zvu na festival All fest - Alchymistické Litoměřice s tématem Láska, vzájemnost a empatie. Čeká vás ojedinělá atmosféra a úroveň, která se právem řadí mezi nejlepší festivaly s duchovní tématikou v České a Slovenské republice. Ráda jsem přijala pozvání a každý den mě tak můžete potkat na některém z vybraných workshopů.